CWR29HH107KBHB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HH107KBHB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 10% 15V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR29HH107KBHB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29HH107KBHB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6056 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29HH107KBHB.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα CWR29HH107KBHB-MIL
Q4912606A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.114" (2.90mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 180 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm χωρητικότητα 100µF