CWR29HH336KCFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HH336KCFC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Φύλλα δεδομένων: CWR29HH336KCFC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29HH336KCFC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3529 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29HH336KCFC.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2214 (5634 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1122
1010-1122-MIL
TAZF336K015LBMC0H45
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.085" (2.16mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm χωρητικότητα 33µF