CWR29JC106KCEB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 10% 20V 2010
Φύλλα δεδομένων: CWR29JC106KCEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29JC106KCEB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 20V 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ζητήστε επαλήθευση αποθέματος / RoHS μη συμμορφούμενη
Διαθέσιμη ποσότητα 3855 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29JC106KCEB.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5125 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Request inventory verification / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm)
Χαρακτηριστικά Military Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.5 Ohm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2010 (5125 Metric) 1.5 Ohm @ 100kHz
χωρητικότητα 10µF