SMF75AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF75AT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMF75AT1G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF75AT1G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF75AT1G
Αριθμός εξαρτήματος SMF75AT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5763 pcs Φύλλο δεδομένων SMF75AT1G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα SMF75AT1GOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -