SMF75AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF75AHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Φύλλα δεδομένων: SMF75AHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF75AHRVG
Αριθμός εξαρτήματος SMF75AHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 722060 pcs Φύλλο δεδομένων SMF75AHRVG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.45A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF78A-T13
SMF78A-T13
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Σε απόθεμα: 610129 pcs
Κατεβάστε: SMF78A-T13.pdf
RFQ
SMF78A RVG
SMF78A RVG