SMF75A-T13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF75A-T13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF75A-T13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF75A-T13
Αριθμός εξαρτήματος SMF75A-T13 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 521314 pcs Φύλλο δεδομένων SMF75A-T13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF75A
SMF75A
Σε απόθεμα: 419404 pcs
Κατεβάστε: SMF75A.pdf
RFQ
SMF70AT1
SMF70AT1
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
Κατεβάστε: SMF70AT1.pdf
RFQ
SMF78A
SMF78A
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Κατεβάστε: SMF78A.pdf
SMF75A RVG
SMF75A RVG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Κατεβάστε: SMF75A RVG.pdf
SMF75A RQG
SMF75A RQG