SMF78AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF78AHRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Φύλλα δεδομένων: SMF78AHRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF78AHRVG
Αριθμός εξαρτήματος SMF78AHRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 711039 pcs Φύλλο δεδομένων SMF78AHRVG.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123W
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SMF Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία / υπόθεση SOD-123W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF7V0A-HE3-08
SMF7V0A-HE3-08
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 7V 12V DO219AB
Σε απόθεμα: 731104 pcs
Κατεβάστε: SMF7V0A-HE3-08.pdf
RFQ
SMF7V0A-E3-18
SMF7V0A-E3-18
Κατεβάστε: SMF7V0A-E3-18.pdf
RFQ
SMF78A RQG
SMF78A RQG
Κατεβάστε: SMF78A RQG.pdf
SMF78A
SMF78A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Κατεβάστε: SMF78A.pdf
SMF78AT1
SMF78AT1
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMF78AT1.pdf
SMF78A RVG
SMF78A RVG