N7G24-A0B2RB-10-7HT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN CFAST CARD PUSH-PULL R/A
Φύλλα δεδομένων: N7G24-A0B2RB-10-7HT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7G24-A0B2RB-10-7HT Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 18974 pcs Φύλλο δεδομένων N7G24-A0B2RB-10-7HT.pdf
Σειρά 7G24 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 00051111963401
XA007001481
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.303" (7.70mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide, Latching Retainer
εκτίναξης Side - Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Card Connector CFast™ - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold