N7G24-A0B2RB-10-0HT
3M3M
N7G24-A0B2RB-10-0HT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN CFAST CARD PUSH-PULL R/A
Φύλλα δεδομένων: N7G24-A0B2RB-10-0HT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7G24-A0B2RB-10-0HT Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 24174 pcs Φύλλο δεδομένων N7G24-A0B2RB-10-0HT.pdf
Σειρά 7G24 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 3M9678
N7G24A0B2RB100HT
XA007001366
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.303" (7.70mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide
εκτίναξης Side - Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Card Connector CFast™ - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold