N7G24-A0B2RB-00-7HT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN CFAST CARD PUSH-PULL R/A
Φύλλα δεδομένων: N7G24-A0B2RB-00-7HT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7G24-A0B2RB-00-7HT Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 17582 pcs Φύλλο δεδομένων N7G24-A0B2RB-00-7HT.pdf
Σειρά 7G24 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 00051111963395
XA007001473
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.224" (5.70mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide, Latching Retainer
εκτίναξης Side - Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Card Connector CFast™ - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold