N7G24-A0B2RB-00-3HT
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN CFAST CARD PUSH-PUSH R/A
Φύλλα δεδομένων: N7G24-A0B2RB-00-3HT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7G24-A0B2RB-00-3HT Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 19516 pcs Φύλλο δεδομένων N7G24-A0B2RB-00-3HT.pdf
Σειρά 7G24 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 00051111963371
XA007001457
Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Normal, Standard - Top
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.224" (5.70mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide
εκτίναξης Side Right Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Card Connector CFast™ - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold