CP2-SB095-1-KR
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-SB095-1-KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1008 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SB095-1-KR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27991 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-SB095-1-KR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119905915
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 95
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle