CP2-SAB110-G1-TG30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE AB 110POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-SAB110-G1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SAB110-G1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE AB 110POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5262 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-SAB110-G1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119905175
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Upper Shield
Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)