CP2-SB095-G1-TG30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT TYP-B 95POS R/A SHI
Φύλλα δεδομένων: CP2-SB095-G1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SB095-G1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RCPT TYP-B 95POS R/A SHI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5969 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-SB095-G1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 04801146431
CP2SB095G1TG30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 95
Χαρακτηριστικά Upper Shield Λεπτομερής περιγραφή 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle