CP2-SAB110-G1-KR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET TYPE AB 110POS R/A
Φύλλα δεδομένων: CP2-SAB110-G1-KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SAB110-G1-KR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET TYPE AB 110POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22816 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-SAB110-G1-KR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119905908
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Upper Shield Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle