CP2-SAB110-1-KR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE AB 110POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-SAB110-1-KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
840 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SAB110-1-KR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE AB 110POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23600 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-SAB110-1-KR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119930511
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle