CP2-SA110-G1-CES40223
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET TYPE-A 110POS R/A
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
672 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SA110-G1-CES40223 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET TYPE-A 110POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26524 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051115592164
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Upper Shield Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Χρήση Connector CompactPCI Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector A 22
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CP2-SA110-1-TG30
CP2-SA110-1-TG30
Σε απόθεμα: 4408 pcs
Κατεβάστε: CP2-SA110-1-TG30.pdf
RFQ
CP2-SA110-G1-TG30
CP2-SA110-G1-TG30