CP2-HB095-A2-KR
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος COMPAK PCI STD SIGNAL ROHS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1620 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HB095-A2-KR Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 22698 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308601157
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 95
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole