CP2-HB095-GA1-KR
3M3M
CP2-HB095-GA1-KR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-HB095-GA1-KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1344 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HB095-GA1-KR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE B 95POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18684 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HB095-GA1-KR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119905748
3M15503
CP2-HB095-GA1-KR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5 + 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 133 (95 + 38 Ground)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 133 (95 + 38 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole