CP2-HB095-GA1-TG30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER TYPE-B 95POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: CP2-HB095-GA1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HB095-GA1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER TYPE-B 95POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4741 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HB095-GA1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 04801146421
CP2HB095GA1TG30
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5 + 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 133 (95 + 38 Ground)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 133 (95 + 38 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole