CP2-HAB125-GE1-FJ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER PRESS-FIT TYPE AB 125POS
Φύλλα δεδομένων: CP2-HAB125-GE1-FJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1080 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HAB125-GE1-FJ Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER PRESS-FIT TYPE AB 125POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22110 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HAB125-GE1-FJ.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119933864
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5 + 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 175 (125 + 50 Ground)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 175 (125 + 50 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole