Z8PE003HZ010EG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB OTP 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8PE003HZ010EG.pdf2.Z8PE003HZ010EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
469 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8PE003HZ010EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 45419 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8PE003HZ010EG.pdf2.Z8PE003HZ010EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Ταχύτητα 10MHz
Σειρά Z8® Plus RAM Μέγεθος 64 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 14
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (1K x 8) OTP