Z8PE002SZ010SG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8PE002SZ010SG.pdf2.Z8PE002SZ010SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
720 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8PE002SZ010SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 75713 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8PE002SZ010SG.pdf2.Z8PE002SZ010SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Ταχύτητα 10MHz
Σειρά Z8® Plus RAM Μέγεθος 64 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512B (512 x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 14
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP