Z8PE003PZ010EG
ZilogZilog
Z8PE003PZ010EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8PE003PZ010EG.pdf2.Z8PE003PZ010EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
460 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8PE003PZ010EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 47455 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8PE003PZ010EG.pdf2.Z8PE003PZ010EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Ταχύτητα 10MHz
Σειρά Z8® Plus RAM Μέγεθος 64 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 18-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα 269-4292
Z8PE003PZ010EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 14 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (1K x 8) OTP Μετατροπείς δεδομένων -