V28A3V3M150BL
VicorVicor
V28A3V3M150BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V28A3V3M150BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 196 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A3V3M150BL
Αριθμός εξαρτήματος V28A3V3M150BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 196 pcs Φύλλο δεδομένων V28A3V3M150BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 78.6% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 45.45A Αριθμός μέρους βάσης V28A3V3M150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
V28A3V3M150BN2
V28A3V3M150BN2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5275 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3M150BN2.pdf
RFQ
V28A3V3M150BS
V28A3V3M150BS
Σε απόθεμα: 4816 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3M150BS.pdf
RFQ
V28A3V3M150BL2
V28A3V3M150BL2
Κατασκευαστές: Vicor Corporation
Περιγραφή: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W