V28A3V3M150BF
Vicor CorporationVicor Corporation
V28A3V3M150BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V28A3V3M150BF.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 196 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A3V3M150BF
Αριθμός εξαρτήματος V28A3V3M150BF Κατασκευαστής Vicor Corporation
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196 pcs Φύλλο δεδομένων V28A3V3M150BF.pdf
Τάσης - Εργασίας 150W Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τάσης - Απόρριψη (Τυπική) 9V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα ITE (Commercial) Πόλωση Full Brick
Διαμόρφωση εξόδου 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή V28A3V3M150BF
κανονισμός γραμμή 78.6% Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Χαρακτηριστικά καρφίτσες 45.45A Διευρυμένη περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input
Περιγραφή CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Τρέχουσες - ράμπας 3kV (3000V)
Σχετικά προϊόντα
V28A3V3M150BG3
V28A3V3M150BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Σε απόθεμα: 4659 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3M150BG3.pdf
RFQ
V28A3V3M150BF2
V28A3V3M150BF2
Κατασκευαστές: Vicor Corporation