V28A3V3M150BN
VicorVicor
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Φύλλα δεδομένων: V28A3V3M150BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V28A3V3M150BN
Αριθμός εξαρτήματος V28A3V3M150BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5650 pcs Φύλλο δεδομένων V28A3V3M150BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 78.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 45.45A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
V28A3V3M150BL2
V28A3V3M150BL2
Κατασκευαστές: Vicor Corporation
Περιγραφή: CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Σε απόθεμα: 216 pcs
Κατεβάστε: V28A3V3M150BL2.pdf
RFQ
V28A3V3M150BN3
V28A3V3M150BN3