V110B15E150BS
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 150W
Φύλλα δεδομένων: V110B15E150BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110B15E150BS
Αριθμός εξαρτήματος V110B15E150BS Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5160 pcs Φύλλο δεδομένων V110B15E150BS.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
Αριθμός μέρους βάσης V110B15E150 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110B15E150BN3
V110B15E150BN3
Σε απόθεμα: 5885 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BN3.pdf
RFQ
V110B15E150BS2
V110B15E150BS2
Σε απόθεμα: 5089 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BS2.pdf
RFQ
V110B15E150BL
V110B15E150BL
Σε απόθεμα: 544 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BL.pdf
V110B15E200BF
V110B15E200BF
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 200W
Κατεβάστε: V110B15E200BF.pdf
V110B15E150BS3
V110B15E150BS3