V110B15E150BL
VicorVicor
V110B15E150BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 150W
Φύλλα δεδομένων: V110B15E150BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 544 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110B15E150BL
Αριθμός εξαρτήματος V110B15E150BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 544 pcs Φύλλο δεδομένων V110B15E150BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 88.8% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 66V - 154V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Αριθμός μέρους βάσης V110B15E150
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110B15E150BN
V110B15E150BN
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4317 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BN.pdf
RFQ
V110B15E150BF
V110B15E150BF
Σε απόθεμα: 4233 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BF.pdf
RFQ
V110B15E150BL2
V110B15E150BL2
Σε απόθεμα: 585 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BL2.pdf
V110B15E150BG3
V110B15E150BG3
Κατεβάστε: V110B15E150BG3.pdf
V110B15E150BL3
V110B15E150BL3