V110B15E200B
VicorVicor
V110B15E200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 200W
Φύλλα δεδομένων: V110B15E200B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V110B15E200B
Αριθμός εξαρτήματος V110B15E200B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5039 pcs Φύλλο δεδομένων V110B15E200B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 66V Τάση - Εισόδου (Max) 154V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Σειρά MINI Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88.1%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.33A
Αριθμός μέρους βάσης V110B15E200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V110B15E150BN2
V110B15E150BN2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 150W
Σε απόθεμα: 5948 pcs
Κατεβάστε: V110B15E150BN2.pdf
RFQ
V110B15E200BG
V110B15E200BG
Σε απόθεμα: 4308 pcs
Κατεβάστε: V110B15E200BG.pdf
RFQ
V110B15E150BS3
V110B15E150BS3
Κατεβάστε: V110B15E150BS3.pdf
V110B15E200BF2
V110B15E200BF2
Κατεβάστε: V110B15E200BF2.pdf
V110B15E150BS2
V110B15E150BS2
Κατεβάστε: V110B15E150BS2.pdf
V110B15E200BF3
V110B15E200BF3
Κατεβάστε: V110B15E200BF3.pdf
V110B15E150BN
V110B15E150BN
Κατεβάστε: V110B15E150BN.pdf
V110B15E200B3
V110B15E200B3
Κατεβάστε: V110B15E200B3.pdf
V110B15E200B2
V110B15E200B2
Κατεβάστε: V110B15E200B2.pdf
V110B15E200BF
V110B15E200BF
Κατεβάστε: V110B15E200BF.pdf
V110B15E150BN3
V110B15E150BN3