NRS5030T4R7MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5030T4R7MMGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 2.6A 35 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5030T4R7MMGJ.pdf2.NRS5030T4R7MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5030T4R7MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2.6A 35 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 254659 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5030T4R7MMGJ.pdf2.NRS5030T4R7MMGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-3461-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 31MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 35 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 2.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.1A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS5030T3R3MMGJV
NRS5030T3R3MMGJV
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 3A 39 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 353610 pcs
Κατεβάστε: NRS5030T3R3MMGJV.pdf
RFQ
NRS5030T6R8MMGJ
NRS5030T6R8MMGJ
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 2.3A 52 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 539939 pcs
Κατεβάστε: NRS5030T6R8MMGJ.pdf
RFQ
NRS5030T4R7MMGJV
NRS5030T4R7MMGJV
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 2.6A 45.5 MOHM