NRS5030T3R3MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5030T3R3MMGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 3A 30 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5030T3R3MMGJ.pdf2.NRS5030T3R3MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5030T3R3MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3A 30 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 275238 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5030T3R3MMGJ.pdf2.NRS5030T3R3MMGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-3459-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 36MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3A 30 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.6A