NRS5030T470MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5030T470MMGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 700MA 325 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5030T470MMGJ.pdf2.NRS5030T470MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5030T470MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 47UH 700MA 325 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 513466 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5030T470MMGJ.pdf2.NRS5030T470MMGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-3460-2
LM NRS5030T 470MMGJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 325 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 325 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 700mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 950mA