NRS4010T2R2MDGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS4010T2R2MDGGV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.5A 102 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS4010T2R2MDGGV.pdf2.NRS4010T2R2MDGGV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS4010T2R2MDGGV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.5A 102 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 352609 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS4010T2R2MDGGV.pdf2.NRS4010T2R2MDGGV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-3566-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 73MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 102 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 102 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS4010T2R2MDGG
NRS4010T2R2MDGG
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 1.5A 85 MOHM SMD