NRS4010T3R3MDGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS4010T3R3MDGG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 1.4A 120 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS4010T3R3MDGG.pdf2.NRS4010T3R3MDGG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS4010T3R3MDGG Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 1.4A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 543896 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS4010T3R3MDGG.pdf2.NRS4010T3R3MDGG.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-2875-2
LM NRS4010T 3R3MDGG
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 58MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 120 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS4010T3R3MDGGV
NRS4010T3R3MDGGV
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden