NRS4010T150MDGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS4010T150MDGGV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 600MA 516 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS4010T150MDGGV.pdf2.NRS4010T150MDGGV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS4010T150MDGGV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 15UH 600MA 516 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 413395 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS4010T150MDGGV.pdf2.NRS4010T150MDGGV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM NRS4010T 150MDGGV Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 24MHz Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 516 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 516 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 540mA