LEM2520T47NJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47NH 360MA 560 MOHM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEM2520T47NJ
Αριθμός εξαρτήματος LEM2520T47NJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 47NH 360MA 560 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5326 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LE, M Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα LE LEM 2520T 47NJ Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 47nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8GHz
Λεπτομερής περιγραφή 47nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 560 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 560 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 360mA Τρέχουσες - Κορεσμός -