LEM2520T680J
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LEM2520T680J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEM2520T680J
Αριθμός εξαρτήματος LEM2520T680J Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4073 pcs Φύλλο δεδομένων LEM2520T680J.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LE, M Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα LE LEM 2520T 680J Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 16.6 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 16.6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 70mA Τρέχουσες - Κορεσμός -