LEM2520T3R3J
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 185MA 1.9 OHM
Φύλλα δεδομένων: LEM2520T3R3J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEM2520T3R3J
Αριθμός εξαρτήματος LEM2520T3R3J Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 185MA 1.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5388 pcs Φύλλο δεδομένων LEM2520T3R3J.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LE, M Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα LE LEM 2520T 3R3J Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 48MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 1.9 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 185mA Τρέχουσες - Κορεσμός -