LBR2518T4R7MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T4R7MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 345MA 100 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LBR2518T4R7MV.pdf2.LBR2518T4R7MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBR2518T4R7MV
Αριθμός εξαρτήματος LBR2518T4R7MV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 345MA 100 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 481172 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LBR2518T4R7MV.pdf2.LBR2518T4R7MV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB, R Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-4079-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 345mA 100 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 345mA