LBR2518T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T1R0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 960MA 45 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LBR2518T1R0M.pdf2.LBR2518T1R0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBR2518T1R0M
Αριθμός εξαρτήματος LBR2518T1R0M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1UH 960MA 45 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 952642 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LBR2518T1R0M.pdf2.LBR2518T1R0M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB, R Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2049-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 960mA 45 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 45 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 960mA