LBR2518T470KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T470KV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 120MA 840 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LBR2518T470KV.pdf2.LBR2518T470KV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBR2518T470KV
Αριθμός εξαρτήματος LBR2518T470KV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 47UH 120MA 840 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 422183 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LBR2518T470KV.pdf2.LBR2518T470KV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB, R Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-4078-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 840 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 840 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA