HM79S-125120LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 12UH 2.5A 50 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM79S-125120LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-125120LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 12UH 2.5A 50 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4312 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-125120LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM79S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 12µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 12µH Shielded Inductor 2.5A 50 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A