HM79S-105560LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56UH 930MA 190 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM79S-105560LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-105560LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 56UH 930MA 190 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4137 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-105560LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 56µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Inductor 930mA 190 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 190 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 930mA