HM79S-125101LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.05A 250 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM79S-125101LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-125101LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.05A 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4320 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-125101LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 1.05A 250 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.05A