HM72B-122R2HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 22.5A 4.62 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM72B-122R2HLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72B-122R2HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 22.5A 4.62 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5242 pcs Φύλλο δεδομένων HM72B-122R2HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM72B-12
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Molded Inductor 22.5A 4.62 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 4.62 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 22.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 40A