HM72B-121R0HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 31.5A 2.6 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM72B-121R0HLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72B-121R0HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1UH 31.5A 2.6 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5941 pcs Φύλλο δεδομένων HM72B-121R0HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Molded Inductor 31.5A 2.6 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.6 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 31.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 51A