HM72B-12200HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 20UH 6.7A 40.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM72B-12200HLFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72B-12200HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 20UH 6.7A 40.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4159 pcs Φύλλο δεδομένων HM72B-12200HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 20µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 20µH Unshielded Molded Inductor 6.7A 40.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 40.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 6.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 12A