HM36-1311R95LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 950NH 25MA 1.4 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM36-1311R95LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM36-1311R95LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 950NH 25MA 1.4 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4021 pcs Φύλλο δεδομένων HM36-1311R95LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0504 (1311 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.516" L x 0.441" W (13.10mm x 11.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM36
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1210 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 950nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.65mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 950nH Shielded Inductor 25mA 1.4 mOhm Max 0504 (1210 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA