HM36-12111R5LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 18A 2.2 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM36-12111R5LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM36-12111R5LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 18A 2.2 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5513 pcs Φύλλο δεδομένων HM36-12111R5LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0504 (1211 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.413" W (12.50mm x 10.50mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Inductor 18A 2.2 mOhm Max 0504 (1210 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 2.2 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 18A